100% AVOTA ŪDENS

DABISKI SĀRMAINS/AUGSTS MINERĀLU LĪMENIS/TĪRA DABAS GARŠA

Ūdens ir visa pamatā. Tā daudzums un kvalitāte ietekmē gan mūsu fizisko, gan mentālo veselību un labsajūtu, tāpēc ūdeni nepieciešams lietot pietiekošā apjomā un ik dienu.

Tas, kādu ūdeni izvēlamies savā ikdienas uzturā, nav mazsvarīgi – jo svaigāks un dabīgāks ir ūdens, jo lielāku enerģijas pieplūdumu tas mums nodrošina.

Vērtīgs ūdens satur optimālu-mikro-makro elementu daudzumu un sniedz cilvēka organismam labvēlīgu fizioloģisko iedarbību. Tikai tāds ūdens nodrošina nepieciešamo ūdens un sāļu, skābju un sārmu līdzsvaru. Attīrīts, filtrēts ūdens, kas iegūts no ūdenskrāna vai iegādāts veikalā, nereti ir fizioloģiski nepilnvērtīgs.

Būtisks ūdens fizioloģiskās vērtības rādītājs ir pH līmenis. Lai mūsdienu steigas pilnajā dzīves ritmā saglabātu skābju un sārmu līdzsvaru organismā, jāizvēlas ūdens ar augstu pH līmeni – vismaz pH 7.0.

Dabīgi sārmains, pH līmenis – 8.0.

Tāpat vērtīga ūdens priekšnosacījums ir minerālu līdzsvars tajā. Noteikts mikro-makro elementu daudzums ir nepieciešams visa organisma normālai funkcionēšanai. Tajā pat laikā, destilēts ūdens, kas ir pilnībā attīrīts no jebkādiem mikro-makro elementiem, var radīt traucējumus normālai organisma darbībai.

Ūdens garšu un smaržu ietekmē tā ķīmiskais sastāvs – vielas, kas atrodas no zemes dzīlēm nākušajā ūdenī, un vielas, kas tiek pievienotas apstrādes procesā. Ūdens kvalitāti ietekmē arī hlora pievienošana un citas ūdens dezinfekcijas metodes.

Latvijas dabas vērtības katrā ūdens lāsē

Ūdens Lielbāta ir 100% dabīgs avota ūdens, kura augstvērtību nodrošina ūdens dabiskā filtrācija caur dažādajiem zemes iežu slāņiem. Zemes dabiskā filtrācija sniedz optimālo minerāļu un sārmu daudzumu, kas mūsu ūdenim piešķir unikālu un atsvaidzinošu garšu.

BEZ PIEDEVĀM/ZEMS NĀTRIJA LĪMENIS/TĪRA ENERĢIJA

DABĪGI TĪRS UN SVAIGS ŪDENS

Baudi dabas spēku katrā ūdens lāsē

MINERĀLU SASTĀVS (MG/L)

pH (units) 8.0 Mineralizācija 240.0 mg/L
Kalcijs 59.0 +/- 9 mg/L Nātrijs 4.2 mg/L
Magnijs <14.0 mg/L Sulfāti <10 mg/L
Kālijs <2.0 mg/L Dzelzs <0.01 mg/L
pH (units) 8.0
Mineralizācija 240.0 mg/L
Kalcijs 59.0 +/- 9 mg/L
Nātrijs 4.2 mg/L
Magnijs <14.0 mg/L
Sulfāti <10 mg/L
Kālijs <2.0 mg/L
Dzelzs <0.01 mg/L